Om oss

Fra Gausdal har Jøra Bygg AS levert hytter gjennom en årrekke. Jøra Bygg har eksistert i dagens form siden 1989, og er en videreføring av Gausdalshytta etablert tidlig på 1960-tallet.

Som leverandør av hytter dekker Jøra Bygg i dag hele landet, og vi tilbyr hytter både i fjellområder, skoger og ved sjøen. I tillegg til hytter tilbyr vi attraktive hyttetomter i flere områder. For å være en komplett totalleverandør av kvalitetshytter er kompetansen vår bred, og erfaringene mange rundt blant annet leiligheter, hus, næringsbygg, tilbygg, rehabilitering og betongarbeid.

Du er velkommen til vårt hovedkontor i Gausdal, avdelingskontoret på Otta og Norsk Hyttesenter på Hellerudsletta. I dag har Jøra Bygg 50 dyktige ansatte som alle har hjerte for hyttebygging, noe som gir deg som hyttekjøper en følelse av trygghet.

Administrasjon

Hans Oddvar Høistad

Selger

90 18 84 67

hans.oddvar@jora-bygg.no

Line Loen

Salgs- og markedssjef

99 20 30 50

line@jora-bygg.no

Joakim Sustad

Joakim Sustad

KS/HMS ansvarlig & marked

99 20 30 54

joakim@jora-bygg.no

Aleksander Lien

Byggeleder

99 20 30 58

aleksander@jora-bygg.no

Bjarne Bjørnhaug

Byggeleder / byggservice

99 20 30 46

bjarne@jora-bygg.no

Pål Stenshagen

Byggeleder

99 20 30 53

pal@jora-bygg.no

Åge Haugen

Økonomisjef

99 20 30 41

aage@jora-bygg.no

Reidun Ødegård

Regnskapsmedarbeider / controller

95 87 48 20

reidun@jora-bygg.no

Karl Jonas Johnsen

Kalkulasjonsansvarlig

47 60 82 65

Karl@jora-bygg.no

Odd Arne Solberg

Daglig leder

99 20 30 40

arne@jora-bygg.no

Johan Georg Johnsen

Styreleder

99 20 30 80

johan@jora-bygg.no

Leverandører

Minel Skogvang Installasjon logo

Minel Skogvang Installasjon

Minel Skogvang Installasjon er vår totalleverandør av elektrotjenester

J.&K. Johnsen AS logo

J.&K. Johnsen AS

Vår leverandør av rørleggerarbeid, blikkenslager, mur og flis

Bakkens Treprodukter logo

Bakkens Treprodukter

Vår leverandør av heltre kjøkkeninnredning og hvitevarer

Løype Anleggsdrift AS logo

Løype Anleggsdrift

Vår leverandør av gravearbeider