Om oss

Fra Gausdal har Jøra Bygg AS levert hytter gjennom en årrekke. Jøra Bygg har eksistert i dagens form siden 1989, og er en videreføring av Gausdalshytta etablert tidlig på 1960-tallet.

Jøra Bygg har i dag hele landet som leveringsområde og leverer hytter både på fjellet, i skogen og ved sjøen. For å være en så komplett leverandør som mulig tilbyr vi også attraktive hyttetomter i flere områder.

Vi teller i dag over 50 faste ansatte, som gir en trygghet for deg som hyttekjøper og sikrer at sluttproduktet har en kvalitet som både leverandør og kundene kan være stolte av.

Våre ansatte

Hans Oddvar Høistad

Selger

90 18 84 67

hans.oddvar@jora-bygg.no

Line Loen

Salgs- og markedssjef

99 20 30 50

line@jora-bygg.no

Joakim Sustad

Joakim Sustad

KS/HMS-ansvarlig og markedssekretær

99 20 30 54

joakim@jora-bygg.no

Espen Dahlsveen

Kalkulasjonsansvarlig

97 11 71 47

espen@jora-bygg.no

Bjarne Bjørnhaug

Byggeleder

99 20 30 46

bjarne@jora-bygg.no

Aleksander Lien

Byggeleder

99 20 30 58

aleksander@jora-bygg.no

Morten Grønn

Byggeleder

99 20 30 53

morteng@jora-bygg.no

Åge Haugen

Regnskapsansvarlig

99 20 30 41

aage@jora-bygg.no

Jorunn Hjelmstad

Regnskapsmedarbeider

93 26 56 66

jorunn@jora-bygg.no

Odd Arne Solberg

Daglig leder

99 20 30 40

arne@jora-bygg.no

Erik Mæhlum

Avdelingsleder Otta

97 58 61 39

erik@jora-bygg.no

Johan Georg Johnsen

Styreleder

99 20 30 80

johan@jora-bygg.no

Leverandører

Minel Skogvang Installasjon logo

Minel Skogvang Installasjon

Minel Skogvang Installasjon er vår totalleverandør av elektrotjenester

J.&K. Johnsen AS logo

J.&K. Johnsen AS

Vår leverandør av rørleggerarbeid, blikkenslager, mur og flis

Bakkens Treprodukter logo

Bakkens Treprodukter

Vår leverandør av heltre kjøkkeninnredning og hvitevarer

Løype Anleggsdrift AS logo

Løype Anleggsdrift

Vår leverandør av gravearbeider

Heggheims Arkitektkontor AS logo

Heggheims Arkitektkontor AS

Vår leverandør av arkitekttjenester